מזגן מקצר

להלן רשימת התקלות של מזגן מקצר, בהן יכול המזגן לקצר את החשמל בכל הבית או בחלקו:

 1. מזגן מקצר

 2. מזגן מקצר ללא הפעלה

 3. מזגן מקצר בחימום

 4. מזגן מקצר בהדלקה

 5. מזגן מיני מרכזי מקצר

 6. מזגן כבוי מקצר

 7. מזגן מקצר לאחר מספר דקות

 8. מזגן מקפיץ את החשמל

 9. מדחס מזגן מקצר

 10. מזגן מרכזי מקצר

 11. מזגן מקצר אחרי כמה דקות

 12. מזגן מקצר בגשם

 13. מזגן מיני מרכזי אלקטרה מקצר

 14. מזגן מקצר חשמל

 15. מזגן מקצר את כל הבית

החיים ללא מזגן פעיל הם סיוט בבתים רבים בימי הקיץ וגם כאשר קר מאד בימי החורף. לכן כאשר יש תופעה של מזגן מקצר ללא הפעלה, הלקוחות בוחנים את מצבו של לוח החשמל, את תקינותם של התקעים והשקעים, כדי לנסות לעלות על התקלה שמנטרלת את המיזוג לחלוטין.

 

למה המזגן מקצר?

מזגן מקצר בסלון

מזגן מקצר אינו מצב אופטימלי בבית ובמשרד ולכן אם מדובר באופציה של מזגן מיני מרכזי מקצר עומדות בפני הלקוחות שתי אפשרויות, האחת היא לתאם הגעה של טכנאי מזגנים שיבוא לבדוק את המערך כולו, או לקרוא לחשמלאי מוסמך שהוא בקיא מאד ,הן בתחום החשמל והן בתחום המיזוג ולכן קיימת סבירות גבוהה שהוא יעלה על התקלה ויציע פתרונות מהירים ,כדי שאפשר יהיה ליהנות ממזגן פעיל.

הפסקת חשמל בבית

מזגן מקצר לא אחת. כאשר מזגן כבוי מקצר ,או שמתרחש תהליך שבו מזגן מקפיץ את החשמל. התרחיש הזה ,הוא מלחיץ ואף מפחיד לא אחת את בני הבית ובמיוחד אם זה קורה בשעות החשיכה כאשר יש ילדים קטנים בבית. הפתרון הקליל והמהיר ביותר הוא לקרוא לחשמלאי מוסמך.

בנושא מזגן מקצר, מה שנראה לנו מסובך עבורו הוא קל וברור. לאור ניסיונו הרב ולכן הוא מהר מאד ניגש לעניינים, בוחן כמה אפשרויות על פי הצ'ק ליסט שלו ובסופו של דבר מסביר ללקוחות מהי הבעיה ומהי ההצעה שלו לתיקון התקלה בהקדם, מבחינת אופי העבודה והעלות שלה.